در پائین صفحه و در بخش تماس با من فرمی هست که می توانید با من در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید. پاسخ این سوالات به صورت دسته بندی شده در این بخش قرار خواهد گرفت تا دیگران هم استفاده کنند. 

فارسی نوشتن اعداد در جوملا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یه مورد جالبی که در طول طراحی سایت بهش برخوردم این بود که اعداد در سیستم مدیریت محتوای جوملا بصورت انگلیسی نمایش داده می شود. کاربران بسیاری در انجمن ها دنبال جواب این سوال می گردند. بعضی جواب دادن که باید افزونه نصب کنید و همچنین پاسخ های جسته گریخته ای هم وجود داره که از فونت و یا زبان ویندوز ایراد گرفتن. ولی واقعا راه حل چیه ؟

سئوی جوملا بهتر است یا وردپرس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروز یک مکالمه کوتاه داشتم که سوال خیلی از مشتریان و طراحان وب تازه کار هست. کارفرما یک وب سایت جوملا داشت که طی 4 سال روی تعدادی کلمات کلیدی سئوی خوبی پیدا کرده بود و قصد طراحی مجدد وب سایت داشت ولی مواردی وجود داشت که ایشون رو در تصمیم گیری مردد کرده بود. متن این مکالمه بدون کم و کاست خدمت تون ارائه میشه. امیدوارم در تصمیم گیری به شما دوست عزیز کمک کنه و مفید باشه.

تغییر صفحه login مدیریت joomla

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بسیاری از شاگردان و کارفرماها از من می پرسند چطور می شود ظاهر بخش ورود به مدیریت جوملا را تغییر داد. این بخش از ماژول لاگین جوملا استفاده می کند و با قابلیت هایی که جوملا دارد به راحتی می توانید آنرا سفارشی سازی کنید. امیدوارم از این آموزش لذت ببرید.

حل مشکل تاریخ K2

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کامپوننت K2 یکی از محبوب ترین کامپوننت های جوملاست که با امکانات کم نظیر خود می تواند جایگزین شایسته ای برای ویرایشگر پیشفرض مطالب جوملا باشد. آموزش های زیادی برای حل مشکل تاریخ K2 در سایت های ایرانی وجود دارد ولی هیچکدام مشکل را دقیقا حل نمی کند.

در این پست به شما آموزش خواهم داد که چگونه به ساده ترین روش ممکن مشکل تاریخ و بهم ریختگی آن را در مدیریت مطالب k2 حل کنید و به صحیح ترین روش تاریخ را به نمایش بگذارید.خب بدون هیچ وقت تلف کردنی سراغ آموزش میرویم.