ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

26 امرداد 1400 زمان انتشار نسخه پایدار جوملا 4 اعلام شد. در حقیقت 26 امرداد، تولد اولین نسخه جوملا هست و نسخه چهارم این سیستم مدیریت محتوای فوق العاده همزمان با شانزدهمین سالگرد تولد جوملا بطور همزمان منتشر می شود. جوملا 4 از PHP نسخه 8 و Bootstrap نسخه 5 پشتیبانی می کند و شما می توانید سرعت و امنیت را در کنار سئوی فوق العاده تجربه کنید. از قابلیت های بوت استراپ 5 هم می توان به قابلیت های فوق العاده رسپانسیو و چیدمان صفحات اشاره کرد.

سعی می کنم یک مطلب آموزشی درباره ارتقا از جوملا 3 به جوملا 4 بنویسم تابراحتی بتونید به نسخه جدید جوملا مهاجرت کنید.

در ادامه، ترجمه مطلب وب سایت رسمی جوملا درباره زمان انتشار جوملا 4 و پیشرفت های این نسخه جدید را مطالعه کنید.

پروژه جوملا خوشحال است که انتشار برنامه ریزی شده جوملا را اعلام می کند. نسخه پایدار جوملا 3.10 و جوملا 4.0 .

نکته مهم: برای مهاجرت از جوملا 3 به 4 باید ابتدا به نسخه 3.10 ارتقا و سپس به 4.0 مهاجرت کنید.

جوملا در 17 اوت 2021 مصادف با 26 امرداد 16 ساله می شود و این افتخار بزرگی است که جوملا می خواهد راه اندازی برنامه ریزی شده جوملا 4.0 و جوملا 3.10 را همزمان با جشن تولد آن اعلام کند.

Joomla4 برای شما

نزدیک به نه سال طولانی همراه شما بویدم، جوملا 4 بالاخره آمد. این پروژه جامعه منبع باز، سیستم مدیریت محتوایی را ارائه کرده است که در 16 سال گذشته بیش از 123،000،000 بار دانلود شده است. به 77 زبان و بیش از 2.5 میلیون سایت ترجمه شده است. جوملا با 3.1٪ سومین سیستم مدیریت محتوا است که از هر 50 وب سایت یکی در اینترنت از آن استفاده می کند. با وجود بیش از 9% از کل وب سایت های تجاری ، به خاطر تأکید جوملا بر دسترسی ، سرعت ، امنیت و SEO ، این CMS انتخابیست برای سایت هایی که می خواهند گسترش و رشد را تجربه کنند.

جوملا 4: دانلود و استفاده رایگان ، یک سیستم مدیریت محتوای کاملاً داوطلبانه با 16 سال تجربه در ارائه محصولاتی که می توانید به آنها اعتماد کنید.

قابلیت دسترسی Joomla4

گستردگی سایت شما هر اندازه باشد ، دسترسی ضروری است ، و از همان ابتدا ، جوملا 4 بهترین دسترسی را در کلاس ارائه می دهد. طرح بندی ، کنتراست و زیرساخت همه دارای قابلیت دسترسی هستند ، بنابراین همه بازدیدکنندگان شما از آن سود خواهند برد. هدف ما دستورالعمل های دسترسی W3C (WCAG) 2.1 (با رعایت AA) است

طراحی Joomla4

ناحیه مدیریتی دوباره طراحی شده تا تولید محتوا را سرعت ببخشد. بهبود مدیر رسانه و به روز رسانی ویرایشگر به شما قدرت طراحی و ساخت وب سایت های شگفت انگیز را می دهد. قالب های بخش مطالب به شما و همکاران شما کمک می کند تا طراحی صفحه را حفظ کنید

ایمیل های Joomla4

برای مخاطبانی  که از وب سایت شما استقبال می کنند ایمیل های سفارشی ارسال کنید و به طور موثر به آناه خوش آمد بگوئید. با سیستم قالب ایمیل جدید ، راحت تر از همیشه می توان ایمیل هایی را که سایت شما ارسال می کند پیغام دار و مارک دار کنید. اکنون می توانید هنگام ارتباط با مشتریان ، سایت خود را به سطح بعدی برسانید.

جستجوی Joomla4

جستجو باعث تقویت هر سایتی می شود. این به بازدیدکنندگان شما اجازه می دهد تا در زمینه های مورد علاقه خود جلو رفته و تعامل خود را افزایش داده و رتبه سایت های شما را ارتقا دهند. بنابراین وقتی صحبت از جستجو به میان می آید ، جستجوی هوشمند Joomla 4 پیشرفت های زیادی نسبت به جستجوی قبلی جوملا دارد و بهترین تا به امروز است.

سئو Joomla4

با جوملا 4 به سرعت به موتورهای جستجو دست پیدا کنید. این کار در سئو اهمیت زیادی دارد، بنابراین می توانید بر جلب توجه محتوای عالی خود تمرکز کنید. SEO ساخته شده در معماری صفحه بدین معناست که شما ساختار صحیح صفحه را بدون هیچ گونه افزونه اضافی دریافت می کنید.

امینت Joomla4

پیاده سازی سایت با کدهای پیشرفته، به شما کمک می کند تا در بحث امنیت پیش قدم باشید. با بسیاری از تغییرات معماری که برای به حداکثر رساندن امنیت و جلوگیری از هکرها طراحی شده اند، می توانید مطمئن باشید که جوملا 4 انتخاب عاقلانه ای است. مزایای بیشماری در مورد اطمینان از حفاظت از داده های شما و مشتریان شما تا آنجا که می تواند وجود دارد.

سرعت Joomla4

با جوملا 4 از افزایش عملکرد بهره مند می شوید. سرعت یکی از مهمترین عوامل در تبدیل این است که آیا سایت شما تجارت الکترونیکی است یا نیاز به افزایش اشتراک دارید. جوملا 4 به سایت شما نیازهای لازم را می دهد.

گردش کار Joomla4

گردش کار به شما کمک می کند تا سایت خود را به طور کارآمد اجرا کنید ، و مطمئن شوید که کارهایی که باید انجام شوند توسط افراد مناسب انجام شده است. همراه با پیشرفت های زیاد در مدیر رسانه ، نویسندگان محتوا گردش کار جدید و مدیر رسانه را دوست خواهند داشت.

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location