مهندس طالبیان کار طراحی سایت رو با یک طراحی ساده شروع کرد و اون طرح ساده در انتها به یک سایت کاملا واکنشگرا با انیمیشن هایی مهیج که در هنگام بارگذاری سایت نمایش داده می شود تبدیل شد.

سایت شرکت هک و اطلاعات ورود به بخش کاربری تغییر داده شده بود و نمی شد وارد قسمت مدیریت سایت شد. مهندس طالبیان زحمت کشید و مشکل رمز عبور حل شد ولی از اونجا که هنوز کدهای مخرب هکر در سایت وجود داشت ، هکر فایل های index قسمت مدیریت سایت را پاک کرد تا قادر به تغییر مطالب سایت نباشیم. بنابراین تصمیم گرفته شد سایت از ابتدا و با ظاهر جدید طراحی بشه. در مدت طراحی همکاری خوب و نزدیکی داشتیم و ایشون یه سایت خوب با امکانات مورد نیاز برامون طراحی کرد. همچنین به عنوان هدیه تولد دختر عزیزم ، سایت رو چند زبانه کرد.

با تشکر فراوان بابت تحویل سریع سایت ( 14 روز )

ما واقعا واقعا با سطح خدماتی که مهندس طالبیان ارائه میدن تحت تأثیر قرار گرفتیم. برای ما که تازه میخواستیم کسب و کار نوپا مون رو شروع کنیم و هیچ آشنایی با مفاهیم وب نداشتیم آشنای با ایشون واقعا نعمت بزرگی بود.

قطعا با توجه به قابلیت ها و تحویل سریع پروژه ، کار با ایشون رو به دیگران توصیه می کنیم.

اساتید ، مدرسان و کارشناسان با تجربه در دپارتمان زبان با بکارگیری به روزترین و موثرترین متدهای آموزش زبان انگلیسی شما دانشجویان و علاقه مندان به تحصیل در دوره های زبان انگلیسی را در دستیابی به اهدافتان یاری مینماید.