امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
طراحی سایت های جوملا

قالب همان ظاهر گرافیکی سایت است. کار قالب سایت این است که محتوای سایت از قبیل تصاویر ، متون و سایر عناصر را به شکلی زیبا و کارآمد نمایش دهد.هر قالب شامل یک بخش اصلی برای نمایش مطالب اصلی سایت و چند موقعیت برای نمایش ماژول ها می باشد. همچنین ممکن است تنظیماتی برای تغییر رنگ یا لوگوی سایت در نظر گرفته شود تا مدیران سایت ها به راحتی و بدون نیاز به کدنویسی ، رنگ و لوگوی سایت را به دلخواه تغییر دهند.

از ویژگیهای قالب سایت این است که رنگ ، شکل و جلوه های بصری عناصر در تمام صفحات ثابت می ماند و محتوای سایت نظم پیدا می کند.

از مواردی که یک طراح وب باید در هنگام طراحی قالب به آن توجه کند امنیت و سئوی قالب است که در تمام قالب هایی که طراحی می کنم این موارد کاملا رعایت می شود.

معمولا در طراحی قالب های حرفه ای از FrameWork ( فریم وورک ) های گوناگون نظیر Bootstrap ( بوت استراپ ) و همچنین کتابخانه های جاوا اسکریپت مثل jQuery (جِی کوئری ) استفاده می شود.

هر چه استاندارد ها و اصول گرافیک و برنامه نویسی تحت وب ، بیشتر رعایت شده باشد ، کاربر را بیشتر مجذوب صفحات و محتوای سایت تان می کند . همچنین قالب سایت حکم برند شما را دارد. سایت های معروف از تغییرات کلی قالب اجتناب کرده و تنها هر چند وقت یکبار به منظور بهبود ارائه مطالب ، تغییرات جزئی در قالب سایت اعمال می کنند. اینجاست که طراحی قالب احتصاصی برای وب سایت شما اهمیت پیدا می کند.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید