آموزش بوت استراپ Bootstrap 4

Bootstrap یکی از فریم وورک های مورد علاقه من در طراحی وب سایت هاست . از این ابزار در ساخت وب سایت های واکنشگرای بسیاری سود بردم و یادگیری آن را به همه طراحان وب پیشنهاد می کنم. بوت استراپ برای طراحی با اولویت دستگاه های همراه طراحی شده و محبوب ترین کتابخانه component-front-end در جهان می باشد که بصورت رایگان و اپن سورس برای توسعه با همراه HTML، CSS و JS در اختیار طراحان وب دنیا قرار گرفته است. یادتان نرود می توانید سوالات خود را در بخش کامنت ها بپرسید و من در اسرع وقت پاسخ خواهم داد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بوت استراپ چیه؟

بوت استراپ یک framework متشکل از HTML وCSS  و Javascript هست. به کمک این framework باکمترین زحمت می توانید وب سایت های واکنشگرا با اولویت نمایش در موبایل طراحی کنید.

این framework به راحتی با تمام سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا و وردپرس هماهنگ شده و می توانید در زمان تون صرفه جویی کنید. نسخه جدید Joomla ازآخرین نسخه ی بوت استراپ یعنی Bootstrap 4 استفاده خواهد کرد. استفاده از Bootstrap 4 کاملا رایگان می باشد.

در ادامه این مطلب با نکاتی درباره کار با Bootstrap 4 آشنا می شوید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آخرین نسخه بوت استراپ یعنی Bootstrap 4 به تازگی در آذر ماه منتشر شده است. گرچه نسخه کنونی نسخه beta2 می باشد ولی تقریبا تمام کلاس ها و مشخصات نهایی شده و فرصت خوبی برای یادگیری نسخه چهارم بوت استراپ می باشد. این آموزش ها در چند سری به صورت مقاله و به تدریج خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.